Team

Dawno, dawno temu narodziła się myśl… że głos młodych powinien stać się silniejszy. Tym sposobem, metodą prób i błędów, powstało We need YA, które stało się marką wydawniczą dla nastolatków i młodych dorosłych opatrzoną logotypem jednorożca. A wszystko to dzięki czytelnikom i ich zaangażowaniu, wielogodzinnym dyskusjom i wspólnym pomysłom.
Pamiętajcie – We need YA!

Nasz zespół

Łukasz Chmara

Redaktor prowadzący w We need YA. Fotografia, nagrywanie filmów na YouTube i dyskusje na temat książek dla młodzieży to jego codzienność. Dużą część jego życia pochłaniają social media, resztę swojego czasu przeznacza na zgłębianie wiedzy z dziedziny antropologii kulturowej. Znany również jako @talkincloud.

Oliwia Żyłka

Asystentka działu ds. marketingu. Współtworzy strategie marketingowe i działania w social mediach. Lubi kreatywną, dynamiczną pracę. Uwielbia rozmowy o literaturze i zdarza się jej zamęczać ludzi swoimi przemyśleniami czytelniczymi. Jej stos książek do przeczytania nigdy nie maleje, podobnie jak lista planów do zrealizowania. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, ale kocha też jesień i deszczowe wieczory z książką.

Damian Pawłowski

Asystent ds. social mediów działu We need YA. Kreuje działania wydawnictwa w social mediach. Literatura to całe jego życie. Każdą wolną chwilę spędza na czytaniu i pisaniu. Kocha niespiesznie spędzany czas z książką w ręku i długie rozmowy z przyjaciółmi. Uwielbia poezję, a słowa mają dla niego ogromną moc. W sieci znany również jako @pan.z.ksiazka