Książki

Czas na polowanie!
03.04.2020

Czas na polowanie!

Wejdź do świata Nocnych Łowców i poznaj nową odsłonę kultowej serii. 

Ponad pięćdziesiąt milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie! Książki przetłumaczone na ponad trzydzieści pięć języków! Ekranizacja na Netfliksie, którą obejrzały już prawie dwa miliony widzów! #MALEC czyli para, której kibicowały tysiące fanów!

LGBT, MAGIA, DEMONY, PARYŻ oraz TAJEMNICA!

Cassandra Clare, która zasłynęła za sprawą cyklu „Dary Anioła” i od wielu lat podbija serca fanów na całym świecie, oraz wielokrotnie nagradzany Wesley Chu, łączą swoje siły i powracają z ulubioną parą fanów niezwykle popularnego uniwersum Nocnych Łowców! Shadowhunters w zupełnie nowej odsłonie!

Magnus Bane oraz Alec Lightwood, Nocny Łowca, to para shipowana przez miliony czytelników!

Wspólnie podróżują po Europie i nie mogą uwierzyć, że mimo tylu przeciwności, w końcu mogą być razem. Nie dane jest im jednak długo cieszyć się swoim szczęściem – gdy tylko para zadomawia się w Paryżu, odwiedza ich stary przyjaciel, który przynosi złe wiadomości. Kilka lat temu, dla żartu, Magnus założył kult sławiący demona – zwany Szkarłatną Ręką.

Teraz wyznawcy demona i ich nowy przywódca dążą do wywołania chaosu i zniszczenia na całym świecie.

Magnus i Alec ruszają w pogoń po Europie, próbując wyśledzić i zatrzymać Szkarłatną Rękę i ich nieuchwytnego dowódcę, zanim spowoduje więcej szkód. Będzie to również oznaczało, że będą musieli zaufać sobie bardziej niż kiedykolwiek – nawet jeśli oznacza to ujawnienie tajemnic, które chcieli zatrzymać tylko dla siebie.