Współprace

Regulamin współpracy recenzenckiej

* w sprawie współprac stałych zgłoś się na marketing@weneedya.pl; wymóg: minimum 1500 obserwujących,

* w sprawie współprac przy premierach zgłoś się na a.kotlewska@wydawnictwopoznanskie.pl; wymóg obserwujących jest indywidualny do każdego tytułu,

* przypadają dwa tygodnie na opublikowanie recenzji książki,

* nabór zawsze jest ogłaszany na instastories wraz z datą jego zakończenia,

* nawiązujemy współprace z kontami o tematyce książkowej bądź lifestyle’owej/studygramowej, których książki są częścią kontentu,

Działania wymagane:

*oznaczenie @weneedyabooks oraz @wydajenamsie we wszystkich działaniach na Instagramie,

*instastories,

*post z recenzją,

*recenzja na stronie wydajenamsie.pl i empik.pl.

Działania dodatkowe (dzięki którym będzie nam bardzo miło!):

*rolka na Instagramie,

*recenzje na stronach o tematyce książkowej (szczególnie Lubimyczytać),

*filmiki na TikToku.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą RODO i zaakceptowanie jej. Informację o zaakceptowaniu klauzuli prosimy umieścić w mailu zgłoszeniowym. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania propozycji egzemplarzy promocyjnych za pośrednictwem podanego adresu e-mail. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, poprzez link znajdujący się na końcu każdej otrzymanej propozycji.

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych zebranych w związku z zapisem na przesyłanie propozycji egzemplarzy promocyjnych jest Wydawnictwo Poznańskie z siedzibą przy ulicy Fredry 8, 61-701 Poznań, KRS: 0000123127 (dalej: Administrator).
  2. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celach bieżącego przesyłania propozycji egzemplarzy promocyjnych.
  3. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w dowolnym momencie cofnięta, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  4. Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia, w tym: dostawca poczty elektronicznej, firma informatyczna zajmująca się obsługą systemów informatycznych Administratora. Podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane do chwili cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
  6. Odbiorca wysłanych propozycji  egzemplarzy promocyjnych ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.
  7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają  Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy obowiązującego prawa.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych osobowych spowoduje niemożność przesyłania propozycji egzemplarzy promocyjnych.

Pozdrawiamy!