Książki

Pomysły na prezent!
14.12.2020

Pomysły na prezent!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To ten moment, w którym ozdabiamy dom świątecznymi ozdobami, myślimy o świątecznych potrawach i słuchamy świątecznych piosenek.

To również czas zakupów oraz poszukiwań prezentów. Chociaż te, o tej porze roku nie należą do najprzyjemniejszych, to nam, chęć obdarowania bliskich i świąteczna atmosfera rekompensują wszechobecne tłumy w galeriach handlowych. Uwielbiamy robić prezenty i zawsze wkładamy dużo serca w ich komponowanie i pakowanie.

Poniżej przedstawiamy wam kilka naszych pomysłów na świąteczne upominki.

 

  1. Numer jeden, to oczywiście KSIĄŻKI! Kierujemy się zasadą, że książek nigdy za wiele i to zawsze świetny pomysł na prezent. Jeżeli nie wiemy dokładnie, jakie książki lubi czytać osoba, którą chcemy obdarować, możemy wybrać na przykład książkę popularno-naukową. Jeśli wybór jest trudny, inną opcją mogą być zestawy książek, które można podarować jednej osobie lub rozdzielić między bliskich. My, również przygotowaliśmy dwa świąteczne pakiety książek We need YA, które dostępne są na stronie wydajenamsie.pl. Zobaczcie, może któryś przypadnie wam do gustu!
  2. Klasyk nad klasykami, must have świątecznych prezentów. Poza tym, kto nie lubi skarpetek? Do wyboru jest ich cała masa, a w grudniu królują świąteczne motywy. My oczywiście polecamy takie dla książkoholików, z wzorami nawiązującymi do książek.
  3. Najlepiej duży, taki, żeby zmieściło się w nim dużo napoju na długi wieczór z książką. Podobno prawdą jest, że każdy miłośnik książek jest również wielbicielem kubków. Sprezentowany w zestawie z aromatyczną herbatą lub kawą to idealny upominek na święta.
  4. Świeczki. Wprowadzają nastrój i kojarzą się ze świątecznym klimatem. Naszym faworytem są świeczki o korzennych zapachach! A co powiecie na własnoręcznie zrobioną świecę? Taką dopasowaną kolorem i zapachem, do osoby, której dajemy ją w prezencie?
  5. Personalizowane pudełko. Chyba nasza ulubiona opcja, w której do ręcznie ozdobionego lub obklejonego papierem pudełka wkładamy najróżniejsze upominki. Mogą to być rzeczy wymienione już wyżej. Mogą to być kadzidełka, szalik, zakładka, czekolada do picia, świąteczna ozdoba. To może być własnoręcznie zrobiona mieszanka na ciasto zapakowana w słoik, wspólne zdjęcia, ręcznie wykonany obrazek. Oczywiście, wnętrze pudełka zależy od naszych wizji i możliwości. Najważniejsze jednak jest serce, które włożyliśmy w jego skomponowanie!