Książki

Nie wybierasz Akademii, to Akademia wybiera Ciebie!
10.02.2021

Nie wybierasz Akademii, to Akademia wybiera Ciebie!

 

Niektóre słowa całkowicie zmieniają życie, a podejmowane decyzje wymagają ogromnej odwagi i samozaparcia. Niejednokrotnie trzeba walczyć, wiedząc, że uratuje to od zguby całą rodzinę. Wie o tym Wild, główna bohaterka „Akademii Mrocznych Zaklęć. Próby śmierci”, która zmierzyć się musi z wielkim wyzwaniem. Albo pokona Akademię, albo zginie, próbując…

 

Nie wybierasz Akademii, to Akademia wybiera Ciebie!
Nie miałam pojęcia, że te słowa zmienią moje życie. Nadszedł dzień, w którym najniebezpieczniejszy człowiek, jakiego kiedykolwiek spotkałam, przekazał mi okrutne wieści. Mój młodszy brat został wybrany do magicznej szkoły ukrytej w czeluściach naszego świata. To miejsce tak niebezpieczne, że możesz nie wyjść z niego żywy. Akademia zabiła już jednego z nas. Trzy lata temu wezwanie otrzymał mój starszy brat, po czym umarł w niejasnych okolicznościach. Jeśli nikt z nas nie podejmie się Prób śmierci, cała nasza rodzina zginie. Nie pozwolę na to!
Magia i potwory są prawdziwe. Zabójcy mnie ścigają, a zmarli powstają z grobu. Zrobię to, co starsza siostra może uczynić w takiej sytuacji – zajmę miejsce mojego brata! Pokonam Akademię albo zginę, próbując…

Nasza najnowsza premiera skierowana jest do trochę młodszego czytelnika, choć każdy – nawet najbardziej wymagający pochłaniacz książek – odnajdzie się w tej lekturze. „Akademia Mrocznych Zaklęć. Próby śmierci” przenosi do zupełnie innego, odległego świata, który pochłania w całości i nie pozwala o sobie zapomnieć.

Oprócz książki, warto również zaopatrzyć się w nasz zestaw, w skład którego wchodzą także zakładka oraz plakat. Lepszej premiery na początku lutego nie można było sobie wyobrazić!