Książki
Akademia Mrocznych Zaklęć - podejmiesz jej wyzwanie?
07.07.2021

Akademia Mrocznych Zaklęć - podejmiesz jej wyzwanie?

Drugi tom serii „Akademia Mrocznych Zaklęć” już 28 lipca w Polsce!

Akademia Mrocznych Zaklęć: Dom Cienia, autorstwa K.F. Breene i Shannon Mayer to prawdziwa dawka przygód. Jeżeli podobała się Wam wartka akcja pierwszego tomu, tutaj przygotujcie się na istny roller coaster!

Dla Wild szkoła magii nie była pomysłem na zdobycie wyższego wykształcenia. Wrzucona w sam środek świata potworów i zabójców przechodzi kolejne Próby, w których stawką jest życie jej oraz drużyny, którą dowodzi.  Konkurencje stają się coraz bardziej niebezpieczne, a inni uczestnicy zaczynają nagle znikać, chociaż zdaje się, że nikt na to nie zważa. W niebezpiecznym świecie, w którym nikt nie jest taki, jakim się wydaje, złota zasada jest prosta: nie ufaj nikomu. Aby dotrzeć tak daleko, Wild słuchała wyłącznie swojego instynktu.

Czy podejmiesz kolejne wyzwanie, które rzuca Ci Akademia Mrocznych Zaklęć?

Wild i jej przyjaciele ponownie zostają wrzuceni w wir magicznych rozgrywek zwanych Próbami śmierci. Niektórzy z uczestników będą musieli odłożyć na bok osobiste ambicje wygranej za wszelką cenę. Muszą nauczyć się, że aby przeżyć, trzeba działać zespołowo. To szczególnie ważne, kiedy ciężar rozgrywek to więcej, niż może unieść nastolatek, a wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. W nowych realiach, drużyna Wild potrzebuje siebie bardziej niż kiedykolwiek. Czy uda im się pogodzić temperamenty i wspólnymi siłami walczyć z niebezpieczeństwem, które czyha na każdym kroku? Komu Wild może ufać i mieć pewność, że utrzyma jej sekret w tajemnicy?

Książka dostępna w księgarni Wydaje nam się.