Książki
„Byliśmy kolorami tęczy...” - premiera książki Young Adult
26.08.2021

„Byliśmy kolorami tęczy...” - premiera książki Young Adult

Na tę książkę Young Adult wiele z Was czekało. My jesteśmy szczęśliwi, że możemy wypuścić jej polską wersję spod naszych skrzydeł i pokazać światu! Wszystkie kolory moich wspomnień autorstwa Emily X.R. Pan już 15 września pojawią się na półkach wszystkich księgarni!

Young Adult to książki, które uwielbiają opowiadać o mocnych wydarzeniach. Nie jest też inaczej w tym przypadku. Główna bohaterka powieści, Leigh Chen Sanders, jest absolutnie pewna jednej rzeczy: jej matka zmieniła się w ptaka po tym, jak popełniła samobójstwo.

Dziewczyna nie może pogodzić się ze stratą i myślą, że całowała swojego najlepszego przyjaciela, gdy jej matka odbierała sobie życie. Czuje, że rodzina zataiła przed nią wiele rzeczy. Wyrusza na Tajwan, aby odnaleźć swoje korzenie i odkryć wszystkie rodowe sekrety. W poszukiwaniu przemienionej w ptaka matki Leigh zacznie ścigać duchy, odkryje tajemnice dziadków i nawiąże nowe relacje.

Wszystkie kolory moich wspomnień – pomiędzy rzeczywistością a magią, przeszłością i teraźniejszością, przyjaźnią i romansem, nadzieją i rozpaczą – to powieść o odnajdywaniu siebie poprzez poznawanie historii rodziny, sztukę, smutek i miłość. Wszystko to, co książki mają najlepsze do zaoferowania.

„Wspaniale napisana, wstrząsająca pierwsza powieść Emily X.R. Pan przedstawia szerokie spektrum miłości i żalu z rozdzierającym serce pięknem i szczerością. Co więcej, to bardzo wyjątkowa książka” – John Green, autor książek Gwiazd naszych winaSzukając Alaski

„Ta piękna, magiczna podróż przez smutek sprawiła, że moje serce pękło” – Holly Black, autorka serii Okrutny książę

Książka dostępna jest w naszej księgarni Wydaje nam się.