Książki
Pierwszy taki zestaw! Książka totalnie niezwykła
28.01.2022

Pierwszy taki zestaw! Książka totalnie niezwykła

Książka Hani Czaban była i jest dla nas wyjątkowa i chcieliśmy uczcić ją w specjalny sposób!

Książka Cały ten czas to niesamowita premiera! Z tej okazji zaprojektowaliśmy szczególny zestaw kolekcjonerski. Co więcej, po raz pierwszy spersonalizowaliśmy w nim wszystko – od pudełka, po fioletową bibułę w środku. Jest naprawdę kolekcjonerski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 150 takich boxów.

A co w nim znajdziecie? Jest tam przede wszystkim przepięknie wydana książka. Także w skład zestawu wchodzą: książka, kalendarz książkowy, kubek, zakładka magnetyczna, fiolka z nasionami kwiatów polnych oraz uchwyt na telefon.

Zestaw dostępny jest wyłącznie w naszej księgarni internetowej Wydaje Nam Się.

Książka od nastolatki dla nastolatków

Hania Czaban napisała książkę idealną dla nastolatków. Cały ten czas to powieść science fiction stworzone przez młodą osobę. Opowiada wciągającą historię wspaniałej przyjaźni. Świat wymyślony przez Hanię Czaban to taki, w którym czas się zatrzymał. Książka dzieje się tylko jednego dnia – jest to 21 czerwca 2106 roku. Haczyk tkwi w tym, że ten dzień wydarza się od pięciu tysięcy czterystu sześćdziesięciu dziewięciu dni. Co więcej, każdego wieczoru podczas groźnej i gwałtownej Burzy czas cofa się dokładnie o jedną dobę. Nikt już nie pamięta, jak wcześniej wyglądało życie. W Przedczas wierzy niewielu.

Mar, nastoletnia i niezwykle wygadana dziewczyna, z całych sił pragnie odkryć, co stało się z jej rodzicami. Nieustraszona opuszcza dom ciotki, wsiada na konia i odważnie rusza do Miasta owianego grozą. Następnie na jej drodze nieoczekiwanie pojawia się Artel. To chłopak parający się fizyką. Skrywa w domu wehikuł czasu, który nie działa. Ale czy na pewno nie uda się go uruchomić? Czy tę dwójkę łączy wspólna przeszłość? Może to właśnie niesamowita przyszłość splecie ich losy?

Wątek romantyczny, oklepana dystopia, bohaterowie, którzy nie myślą, co robią? To nie tutaj! Co więcej, Hania Czaban zabierze Was w niezwykłą podróż i sprawi, że wasze umysły rozbłysną niczym gwiazdy na nocnym niebie!