Gołąb i wąż

Mamy nadzieję, że tak jak my wszyscy czekacie ze zniecierpliwieniem na naszą czerwcową premierę książki „Gołąb i wąż”. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was coś extra!

Pandemia COVID-19 dotyka wszystkich, ale my się nie poddajemy i dalej chcemy wydawać dla Was najlepsze książki w najpiękniejszych wydaniach! Z Waszym wsparciem wydamy książkę „Gołąb i wąż” zgodnie z naszym planem wydawniczym. Wasz wybór pomoże nam ocenić, jakie zainteresowanie budzi książka, i czy będziecie chcieli czytać kolejne powieści o tych nietuzinkowych bohaterach. Wasze zaangażowanie jest dla nas bezcenne! Premiera dopiero w połowie czerwca, ale Wy możecie wspomóc nas i zamówić te extra zestawy już teraz! Partnerem naszej akcji jest portal Lubimy Czytać.

Przedpremierowy egzemplarz książki możecie zamówić w naszym sklepie razem z zestawem gadżetów. Mamy dla Was dwie opcje – każda w świetnej cenie. Nie możemy się doczekać aż ta niezwykła historia w przepięknej okładce trafi w Wasze ręce!

Pamiętajcie, że ilość pakietów jest ograniczona!

zestaw-nr-1.jpg

 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

– książka „Gołąb i wąż”

– dwie zakładki magnetyczne od EpikPage

Cena: 30 zł

zestaw-nr-2_wersja-a.jpg

 

 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

– książka „Gołąb i wąż”

– fanart

– zakładka papierowa ze wstążką

– dwie zakładki magnetyczne od EpikPage

– notes

Cena: 39 zł

 

 

 

giw_3d_bez-cienia.png

Louise uciekła przed dwoma laty z sabatu, wyrzekając się magii i swoich mocy.

Plan był prosty: schronić się w Cesarine i żyć z tego, co będzie wstanie ukraść dzięki własnej przebiegłości i sprytowi. Ale tu, w mieście ogarniętym strachem przed magią, wiedźmy takie jak Lou są ścigane. I palone na stosach.

Reid Diggory, łowca czarownic na usługach Kościoła, kieruje się w życiu jedną zasadą: wiedźmy muszą zginąć! Ścieżki Reida i Lou miały się nigdy nie przeciąć, lecz niegodziwy rozkaz zmusza ich do niemożliwego – małżeństwa.

Pradawna wojna wiedźm z Kościołem trwa, a najniebezpieczniejsi wrogowie Lou szykują się, by zgotować jej los o wiele gorszy od stosu. Niezdolna do ignorowania coraz potężniejszych uczuć i zmiany tego, kim jest, Lou musi podjąć decyzję, która zaważy na jej przyszłości, i odpowiedzieć sobie na pytanie… Czy miłość robi z nas głupców?

Wysyłki zestawów planowane są w dniach 3.06 – 10.06.

Dziękujemy i pamiętajcie – We need YA!