Przy naszej piosence

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej książki Klaudii Bianek! Jej piękne historie poruszają do łez i są tak wciągające, że nie można się od nich oderwać, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!

Premiera książki Klaudii Bianek Przy naszej piosence” będzie miała miejsce 1 lipca 2020 roku, jednak już dziś możecie zamówić przedpremierowy egzemplarz książki wraz ze wspaniałymi gadżetami! Przygotowaliśmy dla Was dwa ekstrazestawy! Poza piękną i wzruszającą historią przedstawioną na kartach książki możecie również zaopatrzyć się w przepiękne plakaty, zakładki i pachnącą kawę!

Pamiętajcie, że ilość pakietów jest ograniczona!

W skład pierwszego zestawu wchodzą:

książka „Przy naszej piosence”

zakładka magnetyczna EpikPage

naklejka

miniplakat

kawa Brasil Cerrado Cofee Nation 250g

Cena: 39 zł

W skład drugiego zestawu wchodzą:

książka „Przy naszej piosence”

zakładka magnetyczna EpikPage

naklejka

miniplakat

Cena: 29 zł

Partnerem naszej akcji jest palarnia kawy Coffee Nation.

Klaudia Bianek, zwyciężczyni konkursu na najlepszą powieść! Po głośnym debiucie – „Jedynym takim miejscu”, każda jej książka jest jeszcze lepsza. Ta bestsellerowa autorka młodego pokolenia potrafi poruszyć do łez.

Antek jest baristą i właścicielem świetnie prosperującej kawiarni. Niestety nie ma szczęścia w miłości. Skupiony na pracy, nie traci czasu na poważne związki z dziewczynami. Pewnego wieczoru, zbyt pochłonięty natłokiem spraw, zapomina włączyć alarm w kawiarni, co doprowadzi do nieodwracalnych zmian w jego życiu.

Kornelia stoi u progu dorosłości, lecz już od dawna wraz z młodszym bratem są zdani tylko na siebie. Głód i brak podstawowych środków do życia skłaniają Kornelię do desperackiego kroku – kradzieży. Chce chronić brata, ponieważ obawia się, że jeśli wpadnie w kłopoty, to zostaną rozdzieleni. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy staje oko w oko z właścicielem kawiarni…

To jedno spotkanie będzie początkiem krętej i pełnej wyzwań drogi. Czy Kornelia zaufa Antkowi i opowie mu o wydarzeniach z przeszłości, które ją ukształtowały? Czy Antek odważy się wyciągnąć dziewczynę z piekła, w którym żyje? Czy ich wspólna piosenka będzie pierwszym krokiem do nowej historii?

Kawa i miłość – zamów przedpremierowo książkę z gadżetami!

Już nie możemy się doczekać aż ta książka i nasze piękne gadżety trafią w Wasze ręce!

Wysyłki zestawów planowane są w dniach 18.06 – 27.06.