Książki
Idealna książka na jesień to...?
04.10.2021

Idealna książka na jesień to...?

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a my chcemy Was w tę piękną porę roku wprowadzić i nastroić na długie wieczory! W tym miesiącu mamy dla Was premierę idealną na ten czas. Już 13 października spod naszych skrzydeł wypuścimy zupełnie nową książkę Pauliny Hendel – Wisielcza Góra.

Jesień to najlepszy czas na czytanie

Jednotomowa powieść Pauliny Hendel to najlepsza opcja na jesień. Wisielcza Góra jest książką niezaprzeczalnie wyjątkową. Co najważniejsze, niesie ze sobą prawdziwą dawkę humoru i wartkiej akcji. To idealna mieszanka na jesienne dni!

Stali na progu obcego domu, a między nimi kotłowały się uczu­cia – złość, frustracja, miłość. Atmosfera była tak napięta, że wystar­czyłaby chyba jedna mała iskra, żeby wywołać pożar.

Ojciec podszedł najpierw do Nastki. Złapał ją za brodę i spoj­rzał w zaszklone, błękitne oczy najmłodszej córki.

– Przypilnujesz rodzeństwo, żeby nie wpakowali się w żadne kłopoty? – zapytał żartobliwie, gładząc jej długie włosy w kolorze dojrzewającej pszenicy.

Dziewczynka pokiwała głową. Zacisnęła małe usta, aż pobielały, jej broda nieustannie drżała. Tata przytulił ją, po czym zwrócił się do Anki.

– Błagam, nie wytnij ciotkom żadnego numeru – poprosił.

– Od dziś jestem zrównoważona i odpowiedzialna – zapewniła najstarsza z rodzeństwa. – O nic się nie martw, my sobie poradzimy. W końcu to tylko pół roku, prawda? Antek zerknął kątem oka na siostrę. Czy to możliwe, żeby tak dojrzała w ciągu jednego miesiąca? Szczerze w to wątpił.

Paulina Hendel w tę jesień zabiera nas do cichego zakątka w samym środku kraju. Co więcej, odcina od internetu i zmusza do niebezpiecznej zabawy z wyobraźnią. To wszystko po to, żebyście uwierzyli w to, co nierealne i niesamowite! Przeżyjcie przygodę życia!